top of page

Maaş Öder Gibi Aylık Taksit İle Otomasyon Sahibi Olabilirsiniz.

ClassCNC Mühendislik Makina Otomasyon personellerimiz uzun yıllardan  beri, sanayicimize gururla hizmet vermektedir. Yaptıklarımız, sadece en kaliteli hizmet ve ürünleri sizlerle buluşturmaktan ibaret değildir. Sizin memnuniyetiniz için ne gerekiyorsa, elimizden gelenden fazlasını yapmaya hazırız. Tüm Otomasyon hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. 

Unutmayın Otomasyon Sadece Usta Ellerde Yapıldığında Verim Kazandırır.

ROBOT OTOMASYON: Hoş Geldiniz

KOMPAKT ROBOT OTOMASYON SİSTEMLERİMİZ

Class CNC Mühendislik Makina olarak, sunduğumuz etkileyici seviyedeki profesyonelliği tüm müşterilerimizin deneyimlemesini isteriz. Diğer hizmetlerimiz gibi, otomasyon hizmetimiz de hayatınızı çok daha kolaylaştırmak için vardır. Size en iyi ürünleri ve en kaliteli servisi sağladığımızın garantisini veriyoruz.

auto loader robot

MINITEND ROBOT SİSTEMİ

Bu en sık kullanılan modellerimizdir. Tüm tezgahlara uygun 7 -10 Kg arası her marka robot sistemi kullanılabilir. Az yer kaplar tezgah önü sürekli açıktır. Bu makinada  ayar olaylığı , tek robot ile başka bir tezgahı besleme faydası sağlar. Sistemde fotoselli güvenlik bariyeri bulunmakta sisteme yaklaşım olması durumunda kendi sistemi durdurmakta yada yavaşlatmaktadır. Otomatik değişen çekmeceleri ile kolay zahmetsiz parça yükleme ve boşaltma imkanı sunar. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçiniz.

Ringloader Automation ClassCNC

RING LOADER

Özellikle ağır ve geniş ölçülere sahip olan iş parçaları için tercih edilen bu sistem parça yükleme kapasitesi sayesinde saatlerce kendi başına çalışır.  Döner sistemi az yer kaplar döner sistem sayesinde çok büyük hacim ölçülerde robot kullanma sorunu ortadan kalkar. Bu sistem ile ilgili detaylı bilgi almak proje çalışması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ClassCNC Robot Otomasyon

TENDVISION

Bu sistem özelikle karmaşık geometriye sahip geni ebatlı iş parçaları için tasarlanmıştır. Herhangi bir şablon yada çekmece tasarımı yapılmasına gerek kalmaz. Parçalar konveyör üzerine gelişigüzel konur. Robot üzerindeki kamera sayesinde parçayı kendi bulur.

Hizmetlerimizi hakkında daha fazla bilgi ister misiniz? Dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. classcnc@outlook.com

ROBOT OTOMASYON: Hizmetler

1 YIL GARANTİLİ ENDUSTRİYEL ROBOT TEKNİK SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİ

CLASS CNC OTOMASYON
ROBOT OTOMASYON: Metin
ROBOT OTOMASYON: Pro Gallery
bottom of page